Jesteśmy partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277

Placówka posiada status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge English Qualifications i jest partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277

Ścieżka nauczania Cambridge

 

Naszym zdaniem najlepsza i najskuteczniejsza ścieżka edukacyjna dla dzieci i młodzieży. Nieuchronnie prowadzi do celu: biegłości w posługiwaniu się językiem angielskim.

Jej założeniem jest jak najwcześniejsze rozpoczęcie nauki, najlepiej na etapie przedszkolnym, a potem wzrost kompetencji zweryfikowany przez zewnętrzną, prestiżową instytucję jaką jest Cambridge Assessment English, która jest częścią Uniwersytetu w Cambridge. Na naszą ścieżkę egzaminacyjną mogą wejść dzieci juz od 7 roku życia.

Dlaczego to takie ważne?

  • Bo egzaminy wyznaczają kamienie milowe edukacji językowej – dzielą drogą na osiągalne odcinki i sprawiają, że pokonanie tej drogi jest nie tylko możliwe, ale i kontrolowane.
  • Bo dają faktyczne świadectwo osiągniętego poziomu i weryfikują (!) poziom kursu językowego oferowanego przez szkołę językową
  • Bo uczą koncentracji w dążeniu do celu oraz wymuszają systematyczność i dyscyplinę
  • Bo sprawdzają wszystkie sprawności językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie oraz mówienie, co prowadzi do równego rozwoju we wszystkich obszarach języka.
  • Bo dają poczucie sukcesu i uznawane certyfikaty na całe życie.

Egzaminy Cambridge dla dzieci i nastolatków

A1

Pre A1 Starters

A1

Movers

A2

Flyers

A2

Key for Schools (KET)

B1

Preliminary for Schools (PET)

B2

First for Schools (FCE)

Egzaminy Cambridge dla dorosłych

A2

Key (KET)

B1

Preliminary (PET)

B2

First (FCE)

C1

Advanced
(CAE)

C2

Proficiency
(CPE)