O NAS

THE ENGLISH STUDIO

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

Jesteśmy szkołą języka angielskiego, która powstała z pasji do tego języka i jego nauczania.

Nasze motto to: DREAM. PLAN .DO

THE ENGLISH STUDIO to miejsce, gdzie rozpoczniesz realizacje swoich marzeń, a język angielski będzie narzędziem do ich realizacji.

Wierzymy, że nauka języka angielskiego to nie tylko nabywanie umiejętności komunikacji w tym języku, tak niezbędnej we współczesnym świecie. To również motywowanie do osiągania wyznaczonych celów, a co za tym idzie spełnianie marzeń…tych małych jak i dużych: poprawienie ocen w szkole, wybór prestiżowej szkoły, pewność zatrudnienia, sukces finansowy czy podróże te małe i duże:)

THE ENGLISH STUDIO to edukacja językowa na najwyższym poziomie.

Sukces nauczania zawdzięczamy wykwalifikowanej, doświadczonej, pełnej entuzjazmu i charyzmie kadrze lektorskiej. To pasjonaci i eksperci zarazem, którzy swoją pracę traktują jak hobby, sposób na spędzanie wolnego czasu:)

Efektywna nauka wymaga aktywności uczniów, zaangażowania, dlatego nauka języka angielskiego w naszej szkole odbywa się poprzez zastosowanie różnorodnych metod i technik. Oparte są one przede wszystkim na komunikacji, współpracy, dzielenia się wiedzą, uważnego słuchania, przestrzeganiem zasad, respektowaniem własnej przestrzeni i prywatności, jak również dobrych manier.

Od samego początku dbamy, aby nauka była nierozerwalnie połączona z nowoczesną technologią.

Wspieramy nauczanie nowoczesnymi rozwiązaniami, wykorzystujemy platformy on-line oraz aplikacje do nauki języka. Efektywna nauka w naszej szkole wsparta jest również nowoczesnym wyposażeniem sal (tablice interaktywne, dostęp do internetu).

Nauka językowa w naszej szkole idzie w parze z rozwijaniem Umiejętności Przyszłości tj.: komunikacją, krytycznym myśleniem, kreatywnością, kooperacją.
Wierzymy, że dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne mogą być przepustką do wymarzonej kariery, ułatwią również kontakty z ludźmi, a wśród dziedzin, które będą konieczne do wykonywania zawodów przyszłości znajdują się te związane oczywiście z językiem angielskim.
Umiejętności społeczne dają dzieciom wiele korzyści. Wiążą się z większymi sukcesami w szkole i lepszymi relacjami z rówieśnikami, a tym samym lepszej przyszłości.
Wierzymy w Edukację i stare powiedzenie „Szczęście sprzyja dobrze przygotowanym” 🙂

Jesteś zainteresowany zapisaniem dziecka na kurs?

W THE ENGLISH STUDIO pracujemy, nauczamy i uczymy się poprzez wartości. To one stanowią mocny fundament naszej działalności.

Jedną z tej wartości jest szacunek, który rozumiemy jako prawo do własnego zdania, samodzielnych decyzji, empatii. Szacunek i troska pomaga nam w nawiązywaniu trwałych relacji. To ludzie i ich potrzeby są dla nas najważniejsi. Nasza szkoła to nie tylko edukacyjna placówka, to również miejsce spotkań z rówieśnikami w przyjemnej, miłej atmosferze.

Dużą wagę przykładamy do rozwoju i samorozwoju.

Nasi lektorzy systematycznie się szkolą i udoskonalają swój warsztat pracy. Spędzają dziesiątki godzin przy komputerze, uczestnicząc w programach szkoleniowych, webinariach, konferencjach czy poszukując nowych zasobów dydaktycznych.
Tworzymy zespół, który uczy się również od siebie nawzajem, dzieląc się z młodszymi lektorami wiedzą i doświadczeniem.
Dbamy o to, żeby nauka języka angielskiego w THE ENGLISH STUDIO była skuteczna, przyjemna, dawała dużo satysfakcji oraz motywacji do rozwoju.

Nasza szkoła oferuje kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jesteśmy Akredytowanym Centrum Metody Teddy Eddie– jest to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Przynosi ona spektakularne i oszałamiające wyniki.
Starsze dzieci i młodzież szlifują u nas umiejętności słuchania, mówienia i pisania w języku angielskim.
Ósmoklasistom i maturzystom gwarantujemy doskonałe przygotowanie do egzaminów. Dorośli w sposób przyjemny i bezstresowy zapoznają się z praktycznym zastosowaniem języka.

Co wyróżnia w sposób szczególny THE ENGLISH STUDIO, to fakt, iż jesteśmy również Centrum Przygotowującym do Cambridge English Qualifications – prestiżowych egzaminów międzynarodowych. Jest to najlepsza i najskuteczniejsza ścieżka edukacyjna dla dzieci i młodzieży, która prowadzi do celu: biegłości w posługiwaniu się językiem angielskim. Jej założeniem jest jak najwcześniejsze rozpoczęcie nauki, najlepiej na etapie przedszkolnym, a potem wzrost kompetencji zweryfikowany przez zewnętrzną, prestiżową instytucję, jaka jest Cambridge Assessment English, która jest częścią Uniwersytetu w Cambridge.

Liczba kursantów w naszej szkole stale wzrasta. Świadczy to o tym, że nasze usługi są wysoko cenione , co ogromnie nas cieszy i motywuje do działania.
Nauka kształtuje rzeczywistość i relacje międzyludzkie, podnosi jakość życia.
To pasja, która daje ludziom siłę, aby zmieniać świat na lepsze.THE ENGLISH STUDIO to dobra edukacja.